Onyedi Bilişim

Her zaman ve her yerde çeşitli bilgi ve hizmetlerle verimli ve etkili erişim ve iletişime izin vermek için işletmelere, kuruluşlara ve Kurumlara öncü akıllı teknik çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere kurulmuş, öncü, son derece yenilikçi bir şirkettir.

Özel Uygulama Geliştirme Hizmetleri

ONYEDİ BİLİŞİM, müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayan ve iş süreçlerini yönlendiren ihtiyaçlarını belirleme ve geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Derinlemesine teknik ve analiz deneyimini birleştiren ONYEDİ BİLİŞİM, müşterilerin en karmaşık iş ihtiyaçlarını, bütçesini, programını ve mevcut BT altyapısını en iyi şekilde karşılayan yenilikçi teknolojileri uygulama çözümleri geliştirir.

Sistem Entegrasyon Hizmetleri

ONYEDİ BİLİŞİM, müşterilerin kuruluşlarında verimliliği artırırken zamandan ve paradan tasarruf etmelerine yardımcı olmak için kapsamlı üçüncü taraf entegrasyon hizmetleri sunar. ONYEDİ BİLİŞİM , Müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyen uygulama entegrasyon hizmetleri, çeşitli üçüncü taraf yazılım araçlarının planlanması ve değerlendirilmesi, uygulanması, entegrasyonu, yapılandırılması ve özelleştirilmesini sağlar.

BT Danışmanlık Hizmetleri

ONYEDİ BİLİŞİM , danışmanlık hizmetleri, mevcut, eski uygulamaların ve iyileştirme önerilerinin değerlendirilmesi, değerlendirme ve ihtiyaçların değerlendirilmesi, uygun teknoloji ve araçların seçilmesi, proje yönetimi çözümü ve eksiksiz uçtan uca özel uygulama tasarımının geliştirilmesi dahil olmak üzere teknik danışmanlık ve çözüm uygulama hizmetlerini sunar.

Kalite Güvence Hizmetleri

ONYEDİ BİLİŞİM, sunduğu hizmetlerin kalitesine yatırım yapmaktadır. Bu amaçla, şirket, iş zorluklarını çözmek için etkili ve verimli çözümler geliştirmek ve sunmak veya teknoloji kullanımıyla yeni iş fırsatlarından yararlanmak için teknolojik uzmanlığı ve bilgi birikimini güçlü bir iş odağıyla birleştirir. Şirket tarafından desteklenen Kalite Güvence süreçleri, bir yandan Yazılım Kalite Güvence süreçlerini diğer yandan Risk Yönetimi hizmetlerini içerir.

Destek ve Bakım Hizmetleri

ONYEDİ BİLİŞİM, teslim edilen Tüm hizmetler ve çözümlerin sorunsuz ve müşterilerinin gereksinimlerine tam olarak uygun şekilde çalışmasını sağlamak için çok çeşitli yazılım destek ve bakım hizmetleri sunarak müşterilerini güçlü bir şekilde destekler.

Şirketin sunduğu tam kapsamlı destek ve bakım hizmetleri, hata düzeltme, sorun giderme, uygulama yükseltmeleri ve geliştirmeleri, eğitim, ürün performans desteği ve daha fazlasını içerir.