Hakkımızda

Onyedi Bilişim 2009 yılında kurulmuştur. Onyedi Bilişim sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde yetkinlik ve kaliteli hizmet esasını ilke edinmişti.

Sunduğu tüm hizmet alanlarındaki deneyimli Personeli ile eğitim, danışmanlık, güvenlik, destek hizmetleri ve sistem entegrasyon hizmetleri sunmaktadır.
Bu hizmetleri sunarken müşterilerinin bilgi teknolojilerinden ve yeniliklerden en hızlı ve en kısa sürede yararlanabilmeleri en uygun ve kaliteli çözüme kavuşabilmeleri için tüm ekibini sürekli geliştirmektedir.

Onyedi Bilişim, Sunduğu tüm çözümlerde müşterilerinin bilgi sistemlerini güvenli ve stabil bir yapıya taşımak, varolan problemleri çözmek,sistemlerini iyileştirmek ve geliştirmek, güvenliklerini test etmek ve teknolojideki gelişmeleri hızlı bir şekilde müşterilerinin bilgi sistemlerine uyarlamak ve böylece müşterilerinin sorunsuz çalışabilmeleri için çözüm üretmektedir.. 

Vizyonumuz; Dünyanın neresinde olursanız olun, hangi sektörde olursanız olun, işinizi daha hızlı, daha basit ve daha verimli hale getirmek için özel çözümler sağlamak için uzman ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Misyonumuz; Riski azaltmanıza, süreçlerinizi düzene koymanıza ve daha sürdürülebilir bir şekilde çalışmanıza yardımcı olacak bağımsız hizmetler sunmak için sizinle çalışıyoruz. 

Değerlerimiz; Vizyonumuzu sürekli olarak gerçekleştirmek için çabalarken, tutkumuz, dürüstlüğümüz, girişimciliğimiz ve yenilikçi ruhumuzla karakterize edilmek istiyoruz. Bu değerler, yaptığımız her şeyde bize yol gösterir ve organizasyonumuzun üzerine inşa edildiği temeldir.