Splashtop
On-Prem

Kendi kendine barındırılan şirket içi uzaktan erişim ve uzaktan destek çözümü 

S

Splashtop On-Prem, herhangi bir cihaza güvenli uzaktan erişim, uzaktan kontrol ve uzaktan destek için en iyi değere sahip şirket içi çözümdür. Bu hepsi bir arada çözüm, hem her zaman katılımsız erişim hem de katılımlı isteğe bağlı bağlantılar sunarak tüm uzaktan erişim ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözüm haline getirir. Çalışanların her yerden iş bilgisayarlarına ve BT'ye erişmelerini ve bilgisayarları ve cihazları verimli bir şekilde desteklemek için yardım masalarını etkinleştirin.

Splashtop On-PremKolay Kurulum Videosu

Splashtop On-Prem

Kendi kendine barındırılan şirket içi uzaktan erişim ve uzaktan destek çözümü

_Splashtop On-Prem_

GÜVENLİ UZAKTAN ERİŞİM VE UZAKTAN DESTEK YAZILIMI

Son kullanıcı ve teknisyen lisanslarıyla kullanılabilir. 

KATILIMSIZ UZAKTAN ERİŞİM VE KONTROL

Windows ve Mac bilgisayarların yanı sıra birçok Android cihaza gözetimsiz, istediğiniz zaman uzaktan erişim elde edin. Herhangi bir hiper yöneticide (VMware, Citrix, Microsoft ve diğerleri) sanal makinelere uzaktan erişin.

YÜKSEK PERFORMANS

HD kalitesi, gerçek zamanlı hızlı bağlantılar, 60 fps'ye kadar kare hızları, minimum gecikme, performans göstergesi, kalite ayarları ve daha fazlası.

GENİŞ CİHAZ DESTEĞİ

Windows, Mac, iOS ve Android cihazlarınıza diğer herhangi bir Windows, Mac, Android ve iOS cihazından erişin ve destekleyin . Kiosklar, satış noktası (POS) ve daha fazlası dahil olmak üzere IoT cihazlarınıza erişin ve destekleyin.

GELİŞMİŞ GÜVENLİK

Tüm Splashtop bağlantıları, TLS ve 256-bit AES şifrelemesi ile korunmaktadır. Tüm kullanıcı kimliği ve parolalar, uçuş sırasında ve beklemedeyken şifrelenir. Tüm bağlantılar ve yönetim olayları günlüğe kaydedilir. Parola / oturum açma davranışı, ağ erişimi, cihaz aktivasyonu ve Streamer davranışını zorunlu kılmak için küresel ve grup politikaları. Ekstra güvenlik katmanları için özel SSL sertifikalarını ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı destekler.

YÜKSEK KULLANILABİLİRLİK KÜMELEMESİ

Windows, Mac ve Linux bilgisayarları herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan uzaktan kontrol edin. Ayrıca, tümü aynı uygulamadan VMware, Citrix, Microsoft, Windows, AWS, Azure ve diğerlerinde sanal makinelere ve sanal masaüstü altyapısına (VDI) erişin.

KATILIMSIZ ANDROİD ERİŞİMİ VE YÖNETİMİ

Akıllı telefonlar, tabletler, dayanıklı Android cihazlar, POS cihazları, kiosklar ve set üstü kutular dahil olmak üzere Android ve IoT cihazlarına uzaktan bağlanın. Apk push-install, uzaktan yeniden başlatma ve dosya gönderme ve sistem envanteri ve raporlama için 1'den Çok'a eylemler gibi gelişmiş Android yönetim özelliklerine sahip olun. 

KATILDIĞI UZAKTAN ERİŞİM VE KONTROL

Windows ve Mac bilgisayarlara, birçok Android cihaza ve iOS (salt görüntüleme) iPhone ve iPad'lere isteğe bağlı erişim için katılımlı/hızlı destek alın.

GÜÇLÜ YÖNETİM

Ekipleri ve kullanıcıları yönetin. Rolleri ve erişim izinlerini ayarlayın. Düzenli kalmak için bilgisayarları ve/veya kullanıcıları birlikte gruplayın.

YERİNDE

Splashtop Şirket İçi Ağ Geçidini DMZ'nize veya güvenlik duvarınızın arkasına kurun. Uzak oturumlar, yerel veya yönlendirilebilir ağlar arasında eşler arası olabilir; veya çapraz ağ erişimi için Splashtop Şirket İçi Ağ Geçidi üzerinden köprülenir.