Splashtop Enterprise

Hepsi bir arada uzaktan erişim ve uzaktan destek çözümü 

S

Splashtop Enterprise, en iyi değere sahip, kurumsal sınıf bir uzaktan bilgisayar erişim çözümü ve uzaktan destek aracıdır. Çalışanların ve öğrencilerin bilgisayarları yönetmek ve destek sağlamak üzere evden veya BT'den çalışmalarını sağlamak için her zaman gözetimsiz bilgisayar erişimini kullanın. Splashtop Enterprise ayrıca Windows, Mac, Linux ve Android cihazlar için isteğe bağlı hızlı destek araçlarının yanı sıra gerçek zamanlı iOS uzaktan ekran görüntüleme, SSO/SAML entegrasyonu ve uzak bilgisayar yönetimi özelliklerini içerir.

Splashtop Enterprise for Remote Labs, eğitim kurumlarının laboratuvar bilgisayarlarına uzaktan erişimi planlamasını ve yönetmesini sağlar ve BT'nin öğrenci ve fakülte cihazlarını uzaktan desteklemesini sağlar.

Uzaktan Erişim 

Çalışanların herhangi bir zamanda başka herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan iş bilgisayarlarına erişmesini sağlayın
Düşük gecikmeli yüksek performans, verimli uzaktan çalışmayı mümkün kılar
Gruplama yetenekleri ve ayrıntılı izinler, BT ekiplerinin büyük ekipler için uzaktan erişimi etkin ve güvenli bir şekilde yönetmesine olanak tanır
Merkezi bir yönetim konsolu, kullanıcıların, izinlerin ve cihazların kolay ve etkili yönetimini sağlar
Çalışma saatlerinden sonra iş bilgisayarlarına erişimi sınırlamak için zaman dilimleri planlayın
Adlandırılmış kullanıcı başına lisanslı
VPN'den daha güvenli, güvenli ve daha hızlı performans
Son kullanıcı lisansları için tüm uzaktan erişim özelliklerini görün

Uzaktan Destek

BT ve yardım masası ekiplerinin bilgisayarları ve mobil cihazları uzaktan desteklemesini ve yönetmesini sağlayın
BT ekipleri, çalışanların uzaktan erişimini yönetmeye ek olarak, uzak bilgisayar yönetim araçlarıyla bilgisayarlara her zaman/gözetimsiz destek sağlayabilir.
BT ayrıca, bilgisayarlarına ve mobil cihazlarına isteğe bağlı erişime sahip çalışanlara yardım masası desteği sağlayabilir.
İsteğe bağlı uzaktan erişimi biletleme ve PSA sistemleriyle ve dolayısıyla mevcut ITSM çerçevenizle entegre edin
Eşzamanlı teknisyen başına lisanslı
Teknisyen lisansları için tüm uzaktan destek özelliklerini görün (uzaktan erişim özelliklerine ek olarak)

Splashtop Enterprise Kolay Kurulum Videosu

Splashtop Enterprise Kolay Kurulum

Splashtop Enterprise
Ürün Dökümanları

Hepsi bir arada uzaktan erişim ve uzaktan destek çözümü 

_Splashtop Enterprise_

UZAKTAN ERİŞİM ÖZELLİKLERİ

Son kullanıcı ve teknisyen lisanslarıyla kullanılabilir. 

UZAKTAN BİLGİSAYAR ERİŞİMİ

Windows, Mac ve Linux bilgisayarları herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan uzaktan kontrol edin. Ayrıca, tümü aynı uygulamadan VMware, Citrix, Microsoft, Windows, AWS, Azure ve diğerlerinde sanal makinelere ve sanal masaüstü altyapısına (VDI) erişin.

YÜKSEK PERFORMANS

Splashtop Enterprise, milyonlarca kişi tarafından kullanılan ödüllü tüketici ve orta ölçekli ürünlerimize güç veren aynı yüksek performanslı motoru kullanır. HD kalitesi, gerçek zamanlı hızlı bağlantılar ve birden çok eşzamanlı oturum.

GENİŞ CİHAZ DESTEĞİ

Windows, Mac, iOS ve Android cihazlarınıza diğer herhangi bir Windows, Mac, Android ve iOS cihazından erişin ve destekleyin . Kiosklar, satış noktası (POS) ve daha fazlası dahil olmak üzere IoT cihazlarınıza erişin ve destekleyin.

SAĞLAM GÜVENLİK

Tüm uzak oturumlar, TLS ve 256 bit AES şifreleme, cihaz kimlik doğrulaması ve iki adımlı doğrulama gibi güvenlik özellikleriyle korunur . Bağlantılar, dosya aktarımları ve yönetim olayları günlüğe kaydedilir. SOC 2, GDPR ve HIPAA standartlarına uygunluk hakkında daha fazla bilgi edinin .

TOA/SAML ENTEGRASYONU

SSO / SAML aracılığıyla kimlik doğrulaması yapın .
Okta, Azure AD, ADFS, JumpCloud, OneLogin, Workspace ONE, G-Suite ve TrustLogin için destek mevcuttur.

ZAMANLANMIŞ ERİŞİM MODÜLÜ

BT yöneticileri, bireylerin veya bir grup kullanıcının bilgisayarlara erişebileceği zamanları planlayabilir. (Opsiyonel özellik)

KULLANICI YÖNETİMİ

Kullanıcıları davet edin ve rollerini ve erişim izinlerini ayarlayın.

GRUP TABANLI ERİŞİM İZİNLERİ

BT yöneticileri, erişim izinlerini tek tek bilgisayar düzeyinde atamak yerine, erişimin kullanıcı veya grup tarafından atanabileceği kullanıcı ve bilgisayar grupları oluşturabilir.

AYRINTILI İZİNLER

BT yöneticileri, ayrıntılı rol tabanlı izinler (uzaktan bağlantı kesme, uzaktan yeniden başlatma, uzaktan Streamer yeniden başlatma ve eşzamanlı uzak oturumlar için) ve kullanıcı/kullanıcı grubu tabanlı izinler (katılımlı erişim, dosya aktarımı, uzaktan yazdırma, kopyala-yapıştır ve 2FA uygulaması).

OTOMATİK KULLANICI SAĞLAMA

Hızlı ve güvenli bağlantılarımız sayesinde dosyaları hızla aktarın. Dosyaları bilgisayarlar arasında sürükleyip bırakabilir ve ayrıca uzak bir oturum başlatmadan dosya aktarabilirsiniz!

ÇOKLU MONİTÖR

Çoklu monitör sistemlerinden aynı anda birden çok uzak ekranı görüntüleyin. Mac için bile çoklu monitör! 

BİR BİLGİSAYARDA İKİ KULLANICI

Hemen hemen her web tarayıcısında görüntülenebilen basit bir web bağlantısı aracılığıyla Windows masaüstünüzü salt görüntüleme modunda yayınlayın. Uygulama indirme veya eklenti gerekmez.

DOSYA TRANSFERİ

Hızlı ve güvenli bağlantılarımız sayesinde dosyaları hızla aktarın. Dosyaları bilgisayarlar arasında sürükleyip bırakabilir ve ayrıca uzak bir oturum başlatmadan dosya aktarabilirsiniz! 

SOHBET

Bir oturumdayken veya bir oturum dışında uzak bilgisayardaki kullanıcıyla sohbet edin. 

MASAÜSTÜMÜ PAYLAŞ

Hemen hemen her web tarayıcısında görüntülenebilen basit bir web bağlantısı aracılığıyla Windows masaüstünüzü salt görüntüleme modunda yayınlayın. Uygulama indirme veya eklenti gerekmez. 

UZAKTAN YENİDEN BAŞLATMA

Uzak bilgisayarı Splashtop uygulamanızdan veya web konsolunuzdan yeniden başlatın. Normal veya Güvenli Mod yeniden başlatmayı seçin. 

OTURUM KAYDI

Uzaktan erişim oturumlarını kaydedin. Kaydı başlatmak ve durdurmak için uzaktan erişim pencerenizdeki Ekran Kaydı düğmesini kullanın. Tüm kayıtlar yerel bilgisayarınıza kaydedilir. 

SADECE MODU GÖRÜNTÜLE

Uzaktan erişim oturumu sırasında yalnızca bilgisayardaki etkinliği görüntülemek, ancak bilgisayarı uzaktan kontrol etmemek için oturum araç çubuğunda "Salt Görüntüle"yi seçin. 

MİKROFON GEÇİŞİ

Girişi yerel mikrofonunuz aracılığıyla uzak bilgisayara mikrofon girişi olarak iletin (yalnızca Windows). 

USB CİHAZI YÖNLENDİRME

Yerel bilgisayarınızdaki bir USB aygıtını (akıllı kart okuyucu, güvenlik anahtarı, ekran kalemi/HID aygıtı veya yazıcı) uzak bilgisayara yeniden yönlendirin. Yeniden yönlendirilen aygıt, uzak bilgisayarda, doğrudan o bilgisayara takılıymış gibi çalışır (yalnızca Windows). 

BITDEFENDER ANTIVIRUS'I YÖNETİN VE YÖNETİN

Splashtop Enterprise içinden yönetilen bilgisayarlarınızda Bitdefender Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma Araçlarını satın alın, dağıtın ve yönetin. Koruma durumunu, son tarama zamanını, tehdit sayısını ve daha fazlasını görüntüleyin. Düşük aylık fiyatlandırma.

SPLASHTOP KONEKTÖRÜ

VPN kullanmadan veya herhangi bir uzaktan erişim aracısı yüklemeden Splashtop aracılığıyla Windows bilgisayarlarına ve sunucularına RDP bağlantılarını güvenli bir şekilde köprüleyin. İstek üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi için satış ile iletişime geçin . 

IP KISITLAMALI ERİŞİM KONTROLÜ

Kullanıcı IP'sine göre erişimi kısıtlayın. İstek üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi için satış ile iletişime geçin . 

SIEM ENTEGRASYONU

Günlük verilerini almak ve analiz etmek için bir güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) sistemine aktarın. İstek üzerine mevcuttur. Daha fazla bilgi için satış ile iletişime geçin .