Splashtop Classroom

Splashtop Classroom ekran paylaşım yazılımı, öğretmenlerin masaüstü ve uygulamalarını paylaşmalarına olanak tanır. Bağlandıktan sonra öğrenciler, ders içeriğini doğrudan kendi cihazlarından görüntüleyebilir, kontrol edebilir ve bunlara açıklama ekleyebilir. 

Planlanan zaman dilimlerinde laboratuvar bilgisayarlarına ve sanal makinelere uzaktan erişim sağlayın ve BT'nin fakülte ve öğrenci cihazlarını uzaktan desteklemesini sağlayın

Öğrenciler laboratuvar çalışmalarını yapabilir ve öğretim üyeleri ve personel üyeleri iş bilgisayarlarına herhangi bir kişisel bilgisayardan, Chromebook'lardan ve diğer mobil cihazlardan erişebilir.
Öğrenciler ve öğretmenler, video düzenleme, animasyon, 3D tasarım, CAD ve diğer yoğun kaynak kullanan yazılımlara gerçek zamanlı olarak uzaktan erişebilir ve bunları kontrol edebilir, böylece evde erişim sağlamak için daha fazla yazılım lisansı ve bilgi işlem altyapısı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır.
BT ekipleri, öğrencilerin ve öğretmenlerin laboratuvar bilgisayarlarına erişimini kolayca dağıtabilir ve yönetebilir. Aynı uygulamadan VMware, Citrix, Microsoft, Windows, AWS, Azure ve diğerlerinde sanal makinelere ve sanal masaüstü altyapısına (VDI) uzaktan erişimi de yönetebilirler.
BT ayrıca laboratuvar bilgisayarlarını uzaktan bilgisayar yönetimi özelliklerine sahip olarak destekleyebilir ve yönetebilir ve öğrencilere ve öğretmenlere isteğe bağlı hızlı uzaktan destek sağlayabilir.
Eşzamanlı öğrenci/öğretim üyesi uzaktan erişim lisansları ile teknisyen lisanslarının ihtiyaçlarınıza uygun bir kombinasyonunu seçin.

Splashtop Classroom ekran paylaşımı, tüm odayı meşgul etmek isteyen öğretmenler ve eğitmenler için mükemmeldir!
Ayrıca iş profesyonelleri ve sunum yapanlar için harika .
Yeni! Splashtop Classroom uygulaması artık öğrenci iPhone'larında mevcut.