Splashtop
Business Access

Bireyler ve ekipler için hızlı, basit, güvenli uzak bilgisayar erişimi

_Splashtop
Business Access_

GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZDİR

Bireyler ve ekipler için hızlı, basit, güvenli uzak bilgisayar erişimi 

GÜVENLİ ALTYAPI

Bulut altyapımız, güvenlik duvarları, veri şifreleme ve DDoS azaltma ile güvenli bir ağ ve bilgi işlem ortamı sağlamak için AWS'de barındırılmaktadır.

UYGULAMA GÜVENLİĞİ

Cihaz kimlik doğrulaması, iki faktörlü doğrulama ve TLS (TLS 1.2 dahil) ve 256 bit AES şifreleme ile koruma dahil olmak üzere birden çok koruma düzeyi sağlıyoruz.

İZİNSİZ GİRİŞİ ÖNLEME

7 gün 24 saat izinsiz giriş tespit ve savunma mekanizmalarına sahibiz ve güvenliğin uygulanmasını ve örneklerin güçlendirilmesini sağlamak için sektördeki en iyi uygulamaları benimsedik.

GELİŞMİŞ GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Splashtop ile ayrıca çok düzeyli parola güvenliği, boş ekran, ekran otomatik kilitleme, oturum boşta kalma zaman aşımı, uzaktan bağlantı bildirimi ve çok daha fazlasını elde edersiniz!

Splashtop Business Access Demo Videosu

Splashtop Business Access Ürün Dökümanları

Windows, Mac, iOS ve Android için uzaktan destek basitleştirildi 

Splashtop Business Access
Sıkça Sorulan Sorular

+ Aylık faturalandırma sunuyor musunuz?

Hayır, yalnızca yıllık faturalandırma sunuyoruz. İşletme aboneliklerimizin tamamı yıllık olarak faturalandırılır, böylece en düşük fiyatları sunabiliriz.

+ Birden fazla kullanıcı aynı bilgisayarlara erişebilir mi?

Evet, tüm kullanıcılar ve bilgisayar aynı hesaptaysa Business Access Pro ile. 2 kullanıcı için bir Pro aboneliği satın alın ve bu kullanıcılar 2×10=20 bilgisayardan oluşan birleşik bir gruba erişebilir. Hangi kullanıcının/kullanıcıların her bilgisayara erişimi olduğunu tanımlayabilirsiniz. Hatta iki kullanıcı aynı anda aynı bilgisayara uzaktan erişebilir.

- 10'dan fazla bilgisayara erişmem gerekirse ne olacak?

Sadece daha fazla kullanıcı lisansı ekleyin. İki kullanıcı lisansı, en fazla 2 kişinin 20 bilgisayarlık bir havuza erişmesine izin verir. 10 kullanıcı lisansı, 100 bilgisayara erişimi paylaşır. Bir BT veya destek uzmanı olarak diğer kişilerin bilgisayarlarını destekliyorsanız, Splashtop SOS'u öneririz. Diğer şirketleri destekleyen MSP'ler için Splashtop Remote Support'u öneriyoruz.

+ Mevcut bir aboneliği nasıl yükseltebilir veya aboneliğe ekleyebilirim?

+ Mevcut bir aboneliği nasıl yükseltebilir veya aboneliğe ekleyebilirim?

+ Aynı anda kaç bilgisayara erişebilirim?

Bir bilgisayardan, bilgisayarlarınızın herhangi birine veya tümüne aynı anda erişebilirsiniz (Solo için 2'ye kadar, Pro için 10'a kadar). Veya bir mobil cihazdan aynı anda bir bilgisayara erişebilirsiniz.

+ Kullanıcı nedir?

Kullanıcı, e-posta adresiyle bir Splashtop hesabına giriş yapan bireysel bir kişidir. Bob kullanıcısı için bir abonelik satın alın ve ardından Bob en fazla 10 uzak bilgisayara erişebilir. Vivian ayrıca bilgisayarlara uzaktan erişmek istiyorsa, Vivian için ayrı bir abonelik gerekir.

_Splashtop
Business Access_

Splashtop
Business Access Temel Özellikleri

Bireyler ve ekipler için hızlı, basit, güvenli uzak bilgisayar erişimi

Yüksek Performans

Splashtop Business Access, milyonlarca kişi tarafından kullanılan ödüllü tüketici ürünlerimize güç sağlayan aynı yüksek performanslı motoru kullanır. HD kalitesi, ses ve hızlı bağlantıların keyfini çıkarın.

Herhangi Bir Cihazdan Erişim

Windows, Mac, iOS, Android ve Chrome tarayıcı/Chromebook'tan Windows, Mac ve Linux bilgisayarlarınıza katılımsız uzaktan erişim elde edin. Ayrıca, tümü aynı uygulamadan VMware, Citrix, Microsoft, Windows, AWS, Azure ve diğerlerinde sanal makinelere ve sanal masaüstü altyapısına (VDI) erişin. Ücretsiz Splashtop Business uygulamasını uzaktan kumanda etmek istediğiniz tüm cihazlara yükleyin.

Kolay Dağıtım

Hesabınıza otomatik olarak bağlanan kendi dağıtım akışınızı oluşturun. Veya standart yayıncıyı indirin ve Splashtop ID'nizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapın. LogMeIn ve diğer uzak çözümlerden geçiş yapmak çok kolay !

Güçlü Güvenlik 

Tüm uzak oturumlar, TLS ve 256 bit AES şifreleme, cihaz kimlik doğrulama, iki adımlı doğrulama ve birden çok 2. düzey parola seçeneği gibi güvenlik özellikleriyle korunur . Tüm bağlantılar, dosya aktarımları ve yönetim olayları günlüğe kaydedilir. SOC 2, GDPR ve HIPAA standartlarına uygunluk hakkında daha fazla bilgi edinin .

Dosya Transferi 

Dosyaları bilgisayarlar arasında kolayca aktarın. Dosyaları bilgisayarlar arasında sürükleyip bırakabilir ve ayrıca uzak bir oturum başlatmadan da dosya aktarabilirsiniz!

Uzaktan Yazdırma

Uzak bilgisayarınızdan ihtiyacınız olan dosyayı seçin ve yerel yazıcınızda anında yazdırın. Dosyaları aktarmaya veya basılı belgeleri fakslamaya gerek yok.

_Splashtop
Business Pro Access_

Business Access Pro – Ek Özellikler

Bireyler ve ekipler için hızlı, basit, güvenli uzak bilgisayar erişimi

ÇOKLU MONİTÖR

Çoklu monitör sistemlerinden aynı anda birden çok uzak ekranı görüntüleyin. 

KULLANICI YÖNETİMİ 

Tüm ekibinizin uzaktan erişimi kullanmasını sağlayın. Kullanıcıları davet edin ve rollerini ve erişim izinlerini ayarlayın. Belirli bilgisayarlara erişime izin verin. 

SOHBET 

Bir oturumdayken veya bir oturum dışında uzak bilgisayardaki kullanıcıyla sohbet edin. 

MASAÜSTÜMÜ PAYLAŞ

Hemen hemen her web tarayıcısında görüntülenebilen basit bir web bağlantısı aracılığıyla Windows masaüstünüzü salt görüntüleme modunda yayınlayın. Uygulama indirme veya eklenti gerekmez. 

UZAKTAN YENİDEN BAŞLATMA

Uzak bilgisayarı Splashtop uygulamanızdan veya web konsolunuzdan yeniden başlatın. Normal veya Güvenli Mod yeniden başlatmayı seçin. 

UZAKTAN UYANDIRMA

Bilgisayarınızı uzaktan uyandırın. Hedef bilgisayar Wake-on-LAN'ı desteklemeli ve LAN kablosuyla bağlanmalıdır. Ve aynı ağdaki başka bir bilgisayar açık olmalıdır. 

OTURUM KAYDI 

Uzaktan erişim oturumlarını kaydedin. Kaydı başlatmak ve durdurmak için uzaktan erişim pencerenizdeki Ekran Kaydı düğmesini kullanın. Tüm kayıtlar yerel bilgisayarınıza kaydedilir. 

İKİ KULLANICI BİR BİLGİSAYAR

Bir ekibin iki üyesi aynı anda bir bilgisayara uzaktan erişebilir. 2 kullanıcı lisansı gerektirir.