TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / destek

Famatech Ürünlerinin Aktivasyonu Genel Bakış

Yalnızca Radmin Server 3’ün 30-günlük deneme süresinden sonra aktivasyon gerektirdiğini lütfen unutmayınız. Radmin Viewer 3 ücretsizdir ve aktivasyon gerektirmez. Sunucu yazılımını aktive etmezseniz, 30 günün sonunda kullanmanız engellenecektir. Aktivasyonu gerçekleştirmek için aktivasyon işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Bir lisans satın al dıktan sonra kişisel seri numaranızı alacaksınız. Numarayı Radmin Server 3 sürümünü aktive etmek için kullanınız.

Radmin 3 lisans anahtarı tüm Radmin 3.x sürümleri için geçerlidir.

Radmin 3 Aktivasyonu

Radmin Server 3 sürümünü kurulmuş olduğu bilgisayarda ya da Radmin Viewer ile uzaktan aktive edebilirsiniz. Bu işlem yerel ağınız genelinde tek bir noktadan Radmin Server 3 sürümünü aktive etmenizi sağlar. Ürün aktivasyonu İnternet kullanılarak gerçekleştirilir. Eğer Radmin Server'ı ya da Radmin Viewer’ı kurduğunuz bilgisayarın İnternet erişimi varsa otomatik aktivasyonu kullanabilirsiniz. Eğer Radmin Server ile Radmin Viewer’i kapalı bir ağ içinde kullanmak istiyorsanız, manüel aktivasyon için gerekli işlemleri yapmalısınız.

Aktivasyon Sorunları

Sorunuzun cevabının Aktivasyon SSS sayfamıza zaten asılmış olması muhtemeldir. Eğer Aktivasyon SSS sayfasında sorunuza bir yanıt bulamazsanız, Geri Besleme Formu’muzu kullanarak destek ekibimiz ile temas kurabilirsiniz. Lütfen İngilizce kullanınız.