TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / yardım masası

Yardım Masası Sağlayıcıları için Çözümler

Şirketler IT departmanlarından hizmet seviyelerini arttırmalarını ve işletme maliyetlerini düşürmelerini beklerler. Bu kısıtlamalar içinde başarılı olan IT profesyoneli genellikle büyük ölçüde takdir edilir. Bu profesyonellerin ortak paydaları hep daha yeni teknolojileri deneme isteklilikleridir. Bunlardan biri de Famatech’in yardım masası sağlayıcıları için ürettiği Radmin uzaktan yönetici yazılımıdır.

Radmin yazılımı ile yardım masası teknisyenleriniz bir LAN, WAN yada İnternet üzerinden nerede olursa olsun her türlü masaüstü bilgisayarını uzaktan kontrol edebilirler. Uzaktaki bilgisayarda bulunan son kullanıcı teknisyenle konuşabilir ve fare hareketlerini izleyebilir. Radmin yardım masası işlemlerinizi çok daha etkili hale getirir ve tekrar trafiğini azaltır.
Radmin yardım masası yazılımı şirketinizin kar hanesinin güçlenmesine katkıda bulunur. Eşsiz lisans politikamız minimum masraf ile çok sayıda bilgisayarı kapsar.

Radmin yardım masası yazılımı aşağıdakileri yapabilmenizi sağlar:

  • Ağ bilgisayarlarınızı ve sunucularınızı daima çalışır durumda tutarak şirketinizin son kullanıcı üretkenliğini büyük ölçüde geliştirir.
  • Yanıt sürelerini önemli ölçüde geliştirerek yardım masası hizmet kalitesini arttırır.
  • Son kullanıcı üretkenliğini maksimize eder ve hızlı sorun çözme sayesinde arıza sürelerini en aza indirir.
  • Olası izinsiz faaliyetlere karşı çalışanların bilgisayar kullanımlarını denetler.
  • Bilgisayarlarınızdan herhangi birini dünyanın herhangi bir yerinden erişilir hale getirir.
  • Yardım masası teknisyenleriniz için performansı arttırır, yanıt sürelerini azaltır ve seyahat masraflarını ortadan kaldırır.

IT Profesyonelleri Radmin’i tercih ediyor

Radmin uzaktan yönetim için etkili bir araç olarak IT Dünyasında şimdiden bir yer edinmiştir. Ürünümüzü kullanan IT profesyonelleri konunun esasını bildiklerinden markaya güvenmektedirler: geçilmez performans, yalnızca gerçek görevi için kritik fonksiyonellikler, güçlü şifreleme ve paranın alabileceği en yüksek değer. Kendiniz de emin olabilirsiniz, 30-günlük ücretsiz deneme sürümünü indir.

IT profesyonellerinin Radmin yardım masası yazılımını tercih etmelerindeki 5 neden:

1. Güvenlik
Uzaktaki bir kurumsal bilgisayara erişme gibi bir görev söz konusu olduğunda yardım masası profesyonelleri için güvenliğin çok önemli olduğu açıktır. Radmin uzaktan kontrol yazılımı piyasada mevcut olan en sıkı güvenlik yöntemlerini kullanmaktadır. İletilen tüm veriler – ekran görüntüleri, fare hareketleri, klavye sinyalleri ve ses parçacıkları – şifrelenir ve her türlü müdahaleye kapalıdır. Daha fazla oku

2. Uygun Fiyat
Radmin yazılımının uygun fiyatı onu kendisine ait bir sınıfa yerleştirir. Araçlar yalnızca gerçek görevi için kritik fonksiyonelliği içerecek şekilde tasarlanmıştır – yaptığımız tasarrufları müşterilerimize yansıtabilmemizin nedeni budur. Famatech Yardım Masası sağlayıcıları için çok uygun fiyatlar ve lisans verme politikası sunmaktadır.

3. Yüksek Hızlı Bağlantı
Radmin bugün piyasada mevcut olan en hızlı uzaktan kontrol sistemidir. Benzersiz algoritmalar çok dar bant genişliklerinde bile çalışmanızı rahatlıkla yapılır hale getirir.

4. Güvenilirlik
Radmin hiçbir zaman çökmez ve asla "mavi ölüm ekranlarına" neden olmaz.

5. Düşük Sistem Gereksinimleri & Kolay Kurulum
Radmin yardım masası yazılımı hiçbir özel donanım gerektirmez. Eğer bilgisayarınızın işletim sistemi Windows ise, Radmin bilgisayarınızda çalışacaktır, bu kadar basittir.