TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / çözümler kurumsal

Kurumsal İşletmeler içi Çözümler

Birden fazla şubeye sahip şirketlerin çoğunun her bir noktada bir ağ yöneticisine sahip olmaları gerekmektedir. Bu yöneticiler ağ işlemlerinden sorumludur ve sunucuları ile bilgisayarlarında olan biten her şeyin tüm sorumluluğu onlara aittir. Şubelerine ve genel merkezlerine ve aynı zamanda diğer yöneticilere 7/24 erişime ihtiyaçları vardır.

Fakat işlerini uzaktan tam anlamıyla gerçekleştirebilmek seyahat masraflarını ortadan kaldıracağı için emek verimli ve maliyet etkin bir çözümdür. Dahası, bilgisayarları ve sunucuları uzaktan kontrol edebilme yeteneği zaman ve paradan tasarruf sağlar ve bir şirketin başarısına ve liderliğine katkıda bulunabilir.

Radmin Uzaktan Kontrol Yazılımı şirketinizin başarısına nasıl katkıda bulunur:

Küçük ve orta boyutlu işletmelerin kendi özellikleri, imkanları ve ihtiyaçları vardır. En önemli ihtiyaçlardan birinin işyeri bilgisayarlarına uzaktan erişim olduğunu biliyoruz. En yüksek gereksinimleri bile karşılayabilecek uzaktan erişim çözümlerini sunabilmek amacıyla küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını araştırmak için çok zaman harcıyoruz.

Küçük ve orta boyutlu işletmelerde Radmin’i nasıl kullanabilirsiniz:

  • IT profesyonelleri her yerden bir LAN, WAN ya da İnternet üzerindeki her türlü masaüstü bilgisayarını herhangi bir anda 7/24 uzaktan kontrol edebilirler. Bu da zamandan tasarruf sağlar ve seyahat masraflarını ortadan kaldırır.
  • Bir teknisyen sanki uzaktaki bilgisayarın önünnde oturuyormuş gibi bir kullanıcının bilgisayarına uzaktan erişebilir ve sorunları çözebilir.
  • Radmin yardım masası yanıtlarını çok daha etkili hale getirir ve yanıt trafiğini azaltır.

Radmin son yıllarda uzaktan sistem yönetimi alanında dikkat çekici bir üne sahip olmuştur ve IT profesyonelleri geçilemez performansını, yalnızca gerçek görevi için kritik fonksiyonelliğini, iletilen tüm veriler için güçlü şifreleme özelliğini ve temel kullanılırlığını çok iyi bilmektedirler. İsterseniz siz de bakabilirsiniz, 30-günlük ücretsiz deneme sürümünü indir.

IT profesyonellerinin Radmin’i tercih etmesindeki 5 neden:

1. Güvenlik
Uzaktaki bir kurumsal bilgisayara erişme gibi bir görev söz konusu olduğunda güvenliğin çok önemli olduğu açıktır. Radmin uzaktan kontrol yazılımı piyasada mevcut olan en sıkı güvenlik yöntemlerini kullanmaktadır. İletilen tüm veriler – ekran görüntüleri, fare hareketleri, klavye dokunuşları ve ses parçacıkları – şifrelenir ve her türlü müdahaleye kapalıdır.Daha fazla oku

2. Uygun Fiyat
Radmin’in uygun fiyatı onu kendisine ait bir sınıfa yerleştirir. Araçlar yalnızca gerçek görevi için kritik fonksiyonelliği içerecek şekilde tasarlanmıştır – yaptığımız tasarrufları müşterilerimize yansıtabilmemizin nedeni budur. Famatech kurumsal şirketler için çok esnek lisans verme koşulları sunmaktadır ve minimum 200 lisans gerektiren şirketler için en iyi uzaktan sistem yönetim çözümüdür.

3. Yüksek Hızlı Bağlantı
Radmin bugün piyasada mevcut olan en hızlı uzaktan kontrol sistemidir. Benzersiz algoritmalar çok dar bant genişliklerinde bile çalışmanızı rahatlıkla yapılır hale getirir.

4. Güvenilirlik
Radmin hiçbir zaman çökmez ve asla "mavi ölüm ekranlarına" neden olmaz.

5. Düşük Sistem Gereksinimleri & Kolay Kurulum
Radmin hiçbir özel donanım gerektirmez. Eğer bilgisayarınızın işletim sistemi Windows ise, Radmin bilgisayarınızda çalışacaktır, bu kadar basittir. Radmin Server her sayıda bilgisayar üzerinde Radmin Kurulum Paketi aracılığıyla yapılandırılabilir, kurulabilir ve etkinleştirilebilir. Daha fazla oku