TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / kuçük orta işletmeler

Küçük ve Orta Boy İşletmeler için Çözümler

Famatech olarak küçük boyutlu işletmenin "düşük teknolojili işletme" anlamına gelmediğini biliyoruz. İleri teknolojinin küçük boyutlu bir işletmenin kendini aşan büyük organizasyonları gerçekleştirmesini sağlayabildiği sıkça karşılaşılan bir gerçektir. Elinize alabileceğiniz en ileri araçlardan biri Radmin'dir

İşyeri bilgisayarlarına her yerden uzaktan erişin

Küçük ve orta boyutlu işletmelerin kendi özellikleri, imkanları ve ihtiyaçları vardır. En önemli ihtiyaçlardan birinin işyeri bilgisayarlarına uzaktan erişim olduğunu biliyoruz. En yüksek gereksinimleri bile karşılayabilecek uzaktan erişim çözümlerini sunabilmek amacıyla küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını araştırmak için çok zaman harcıyoruz.

Küçük ve orta boyutlu işletmelerde Radmin’i nasıl kullanabilirsiniz:

  • İşyeri bilgisayarlarını/sunucuları denetleyebilir ve sorun giderebilirsiniz ve diğer Yardım Masası faaliyetlerini yürütebilirsiniz
  • Her yerden, herhangi bir zamanda 7/24 verilerinize uzaktan erişebilirsiniz
  • Canlı toplantılar, tartışmalar ve sunumlar organize edebilirsiniz
  • Çalışanlarınızın iş bilgisayarlarına evlerinden erişebilmelerini sağlayabilirsiniz
  • Müşterilerinize zamanında kaliteli müşteri desteği sunabilirsiniz

Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için Radmin uzaktan erişim çözümünün avantajları:

Yüksek Güvenlik
İşyeri bilgisayarına uzaktan erişim gibi bir görevi gerçekleştirirken güvenliğin son derece önemli olduğu açıktır. Radmin ürünleri piyasada mevcut olan en sıkı güvenlik sistemini kullanmaktadır. Güçlü şifreleme - 2048 bit şifre boyutuna kadar, NTLMv2 ve IP-filtreleme kullandığınız bağlantı ne olursa olsun işlemlerinizi güvence altına alır. İletilen tüm veriler – ekran görüntüleri, fare hareketleri, tuş sinyalleri ve audio stream – daima şifrelenir ve engellenemezler. Radmin uzaktan erişim çözümü ile kurumsal veri güvenliğiniz garanti altına alınır. Güvenlik hakkında daha fazla

Daha düşük işletme maliyeti ve fiyat uygunluğu
Radmin’in uygun fiyatı onu kendisine ait bir sınıfa yerleştirir. Radmin yalnızca gerçek görevi için kritik fonksiyonelliği içerecek şekilde tasarlanmıştır – yaptığımız tasarrufları müşterilerimize yansıtabilmemizin nedeni budur. Bunun yanında, süre kısıtlamalı lisanslar verilen diğer birçok ürünün aksine Radmin ürünleri için sadece ömür boyu lisans tipi söz konusudur – müşteri Radmin’e sonsuza dek sahip olur. Sonuç olarak, yalnızca Radmin Server lisanslıdır ve Radmin Viewer ücretsizdir. Bu opsiyon çok sayıda çalışan aynı bilgisayara uzaktan erişmek zorunda olduğunda çok önemlidir (örneğin spesifik pahalı yazılımlı güçlü sunucu).

Yüksek-hızlı bağlantı
Radmin piyasada mevcut olan en hızlı uzaktan erişim çözümüdür. Eşsiz algoritmalar ya da Radmin teknolojisi çok dar bir bant genişliğinde bile işinizi rahatlıkla görür.

Kullanılırlık
Radmin üst seviyede kullanıcı-dostudur. Onunla çalışmayı zorlaştıracak, öğrenilmesi komplike ya da performansını bastıracak hiçbir yararsız “katma değerli” özelliğe sahip değildir. Kullanıcılarımızın çoğu Radmin’in en büyük avantajının basitliği olduğunu kabul etmektedir.

Düşük Sistem Gereksinimleri
Radmin hiçbir özel donanım gerektirmez. Eğer bilgisayarınızın işletim sistemi Windows ise, Radmin bilgisayarınızda çalışacaktır, bu kadar basittir.