TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / işletme Süreçleri

Radmin sayesinde işletme süreçlerini optimize edin ve masrafları düşürün

Radmin kullanılarak işletme süreci optimizasyonu

Bu global kriz sırasında pek çok şirket hızla değişen pazar koşullarına adapte olmayarak zorlukla kazandıkları konumlarını riske etmektedirler. İşletme süreç optimizasyonu bir şirketin pozisyonlarını korumanın ve rakipleri sollamak için faaliyetler geliştirmenin en etkili yöntemlerinden biridir.

Her işletme süreci optimizasyonunun amacı zamandan, bütçeden ve insan kaynaklarından tasarruftur. İşletmenin boyutuna bağlı olarak bu işletme süreçlerinin tamamen yada kısmen otomasyonu ile başarılabilir.

Tam otomasyon her zaman en iyi çözüm değildir çünkü bütün departmanları ilgilendirir ve kayda değer finansman harcar. Kısmi otomasyon, öte yandan bir şirketin masraflarını azaltırken üretim verimliliğini arttırabilir.
Radmin IT departmanlarının verimliliğini ve bir şirketin üretimini minimum masraflarla arttırmak için mükemmel bir araçtır.

Radmin ile nasıl işletme süreçlerini optimize edebilir ve masrafları azaltabilirsiniz

1. Sistem yönetimini uzaktan gerçekleştirin

 • Radmin sistem yöneticilerinin ofisleri gezerken daha az zaman harcamalarını ve çalışanların da sistem yöneticilerini beklerken daha az zaman harcamalarını sağlar;
 • Tek bir sistem yöneticisi uzaktaki ofislerde bulunan yüzlerce bilgisayara hizmet verebilir ve hatta sunucuları uzaktan kurabilir.

2. Uzaktan çalışın

 • Çalışanlar ofis bilgisayarları ile evden yada iş seyahatleri sırasında bir otelden uzaktan çalışabilirler ve önemli kurumsal veriler güvenli kalır;
 • Evden bilgisayarla çalışanlar herhangi bir yerden uzaktan çalışabilirler ve tek ihtiyacınız sunucu için bir metrekarenin onda biri kadar bir alandır, çünkü evden bilgisayarla çalışanların şirket binanızda monitörleri, fareleri yada klavyeleri bulunması gerekmez.

3. Çalışanlar ve müşteriler için uzaktan bir yardım masası sağlayın

 • IT uzmanlarının müşterilerinin teknik sorunlarını çözmek için onları ziyaret etmelerine gerek kalmaz ve bu da zamandan ve seyahat masraflarından tasarruf anlamına gelir.

4. Uzaktan çevrim içi sunumlar organize edin ve çalışanlarınıza eğitim verin

 • Ürünler ve hizmetler ile ilgili çevrim içi sunumlar zamandan ve seyahat masraflarından tasarruf sağlar;
 • Ofislerini terk etmelerine gerek kalmadan personelinize uzaktan eğitim verebilirsiniz;
 • Radmin bant genişliği ayarları yapılandırılabilir ve trafikten tasarruf sağlayacak şekilde yapılandırılabilir.

5. Çalışanların faaliyetlerini uzaktan denetleyin

Radmin ile IT departmanlarının verimliliği nasıl arttırılır

IT personeli sistem yönetimi, çalışanlar için yardım masası, bilgisayar ekipmanlarının satın alınması, kurumsal bilgi sistemlerinin desteklenmesi, vb. gibi çeşitli görevleri yerine getirirler. Bu yüzden bir IT bütçesi donanım, yazılım, internet kullanımı, maaşlar, ofis mobilyaları, ofis malzemeleri ve alan kullanımı için yapılan masrafları içerir.
IT departmanının karlılığı verimliliğine bağlıdır. Radmin’in kullanılmaya başlaması masrafları hemen düşürür ve IT verimliliğini arttırır.

Radmin neden herhangi bir diğer uzaktan erişim yazılımından daha iyidir

Herhangi bir kurumsal IT çözümünü piyasaya sürmeden önce uzmanlar kapsamlı testler yaparlar. Radmin sonuç olarak aşağıdaki özellikleri ile tüm rakip ürünleri geride bıraktığını kanıtlamıştır:

 • Yüksek hızlı bağlantı. Radmin bugün piyasada mevcut olan en hızlı uzaktan kontrol sistemidir.
 • Güvenlik. 10 yıllık kullanım geçmişi boyunca tek bir hacker vakası yoktur.
 • Güvenilirlik. Radmin hiçbir zaman çökmez ve asla "mavi ölüm ekranlarına" neden olmaz.

İşte bu nedenlerle Radmin en popüler uzaktan erişim ürünüdür. Diğer hiçbir uzaktan yazılım, hız, güvenlik ve güvenilirlik gibi en önemli işletme gereksinimleri bakımından Radmin ile kıyaslanamaz.

Çözüm Radmin Yazılımıdır

Radmin yaşadıkları herhangi bir yerden ev bilgisayarları ile uzaktan çalışan evden bilgisayarlı çalışanlara sahip şirketler tarafından kullanılabilir. Zorlu programlar ve görevlerle uğraşsalar bile ev bilgisayarları düşük donanım özelliklerine sahip olabilirler çünkü tüm yazılımlar ve veriler çok daha güçlü işyeri bilgisayarlarında saklanır. Radmin şirketinizde evden bilgisayarlı çalışmayı organize etmek için ideal güvenli uzaktan kontrol yazılımıdır.

Radmin ile evden bilgisayarlı çalışanlarınız:

 • Herhangi bir yerden gecikmeler olmaksızın ve gerçek zamanlı olarak uzaktan ofis bilgisayarları üzerinde çalışabilirler.
 • Yerleşik güvenli yazılı ve sesli sohbet özelliğini kullanarak diğer çalışanlar ile iletişim kurabilirler.
 • Güvenli bir biçimde dosya paylaşabilir ve belgelerin en son güncellemelerini elde edebilirler.
 • Çevrim içi konferans ve webinerler organize edebilirler.

Radmin’i kimler kullanıyor?

Güvenli yüksek hızlı bağlantı isteyen profesyoneller. Gecikme yok!
Radmin herhangi bir fiyatla piyasada mevcut olan en hızlı uzaktan kontrol sistemidir. Eşsiz algoritmalar ve Radmin teknolojisi çok dar bir bant genişliğinde bile rahatça çalışmanızı sağlar.

İşletme maliyetlerini düşürmek isteyen hesaplı kişiler.
Personel için büyük bir ofis kiralamaya gerek yoktur. Mobilya, monitör, klavye yada fare gerekmez – yalnızca evden çalışan kişinin bilgisayarı ve bir internet bağlantısı için tek bir oda yeterlidir. Radmin’in uygun fiyatı onu kendisine ait bir sınıfa yerleştirir. Radmin yalnızca gerçek görevi için kritik fonksiyonelliği içerecek şekilde tasarlanmıştır – yaptığımız tasarrufları müşterilerimize yansıtabilmemizin nedeni budur. Radmin ürünleri için sadece ömür boyu lisans tipi söz konusudur - süre kısıtlamalı lisanslar verilen diğer birçok ürünün aksine – müşteri Radmin’e sonsuza dek sahip olur. Buna ek olarak, yalnızca Radmin Server lisanslıdır. Radmin Viewer ücretsizdir, böylece evden bilgisayarla çalışanların yalnızca Radmin Viewer’i kurmaları gerekir, sonra işyeri bilgisayarlarına uzaktan erişebilirler.

Güçlü güvenlik talep eden güvenlik uzmanları!
Uzaktaki bir bilgisayara erişim gibi bir görevi gerçekleştirirken güvenliğin son derece önemli olduğu açıktır. Radmin ürünleri piyasada mevcut olan en sıkı güvenlik sistemini kullanmaktadır. Güçlü şifreleme - 2048 bit şifre boyutuna kadar, NTLMv2 ve IP-filtreleme kullandığınız bağlantı ne olursa olsun işlemlerinizi güvence altına alır. İletilen tüm veriler, ekran görüntüleri, fare hareketleri, tuş sinyalleri ve audio stream de dahil, şifrelenir ve engellenemezler. Radmin evden bilgisayarlı çalışma için tamamen güvenli bir uzaktan kontrol yazılımıdır. Güvenlik hakkında daha fazla

Kullanımı kolay çözümler talep eden çalışanlar.
Radmin üst seviyede kullanıcı-dostudur. Onunla çalışmayı zorlaştıracak, öğrenilmesi karmaşık ya da performansını yavaşlatacak hiçbir yararsız “katma değerli” özelliğe sahip değildir. Kullanıcılarımızın çoğu Radmin’in en büyük avantajının basitliği olduğunu kabul etmektedir.

Düşük sistem gereksinimlerinde ısrarcı olan IT uzmanları.
Radmin hiçbir özel donanım gerektirmez. Eğer bilgisayarınızın işletim sistemi Windows ise, Radmin bilgisayarınızda çalışacaktır, bu kadar basittir.