TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / ev ve ofis

Ev Kullanıcıları için Çözümler

Radmin yazılımı ile istediğiniz bir yerden İnternet bağlantısı olan uzaktaki bir bilgisayar üzerinde çalışabilirsiniz. Radmin sizin için her şehirden, her kıtadan, herhangi bir anda 7/24 ev ya da iş bilgisayarlarınıza kullanışlı erişim sağlar.

Bilgisayarınıza her yerden uzaktan erişin:

  • İşyerinizden, otel odanızdan yada dizüstü bilgisayarınızdan ev bilgisayarınıza uzaktan erişin.
  • İş bilgisayarınıza evden, otel odanızdan ya da bir iş gezisi sırasında uzaktan erişin.
  • Ev ağınızı uzaktan denetleyin ve medya merkezinizi ya da akıllı ev uygulamalarınızı yönetin.
  • Bilgisayarlarına bakım yapmak ya da güncellemek için arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza uzaktan yardım edin.

Radmin ile:

Ev Bilgisayarınıza Uzaktan Erişebilirsiniz
Uzaktaysanız ve ev bilgisayarınızdan almanız gereken bilgiler varsa Radmin yazılımı ile dizüstü bilgisayarınızı ya da herhangi bir başka bilgisayarı ev bilgisayarınıza erişmek için kolayca kullanabilirsiniz. Yanı başındaki sandalyede ya da başka bir kıtada 30,000 fit yukarıda oturuyor olmanız fark etmez. Ev bilgisayarınızın ekranını tam karşısında oturuyormuş gibi göreceksiniz. Bütün önemli bilgilerinizi sadece ev bilgisayarınızda saklıyorsanız bu güvenli bir çözümdür. Evden uzaktayken çocuklarınızın ne yaptığını bile denetleyebilirsiniz.

İş bilgisayarınıza Uzaktan Erişebilirsiniz
Mesai saatlerinden sonra biraz çalışmak isterseniz ya da bu gerekirse veya bir sebeple evde kalmanız gerekiyorsa, Radmin ile her yerden herhangi bir anda işyeri bilgisayarınıza erişmeye devam edebilir ve sanki onun kendi klavyesini, faresini ve ekranını kullanıyormuş gibi üzerinde çalışma yapabilirsiniz. Ayrıca bir iş gezisindeyken de ofisinize erişebilirsiniz (otelden, trenden ya da uçaktan). Küçük ve Orta Boyutlu İşletmeler için çözümlerimize bakınız.

Ev ağınızı yönetebilirsiniz
Eğer birden fazla bilgisayarın olduğu bir ev ağına ya da bilgisayar tabanlı bir medya merkezine sahipseniz, Radmin bunları uzaktan yönetmeniz için kullanışlı çözümdür. Uzakta olduğunuzda akıllı ev uygulamalarınızı uzaktan yönetmek için de Radmin’i kullanın. Eğer ev faaliyetlerinizi denetlemek istiyor fakat pahalı video gözetim teçhizatı satın almak istemiyorsanız, Radmin kullanın! Sadece ev bilgisayarınıza bağlanın, kamera yazılımını çalıştırın ve seyredin.

Akrabalarınız ve Arkadaşlarınız için Yardım Masası
Arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın bilgisayar uzmanı siz misiniz? Bilgisayarlarına uzaktan uygun bir şekilde bakım yapmak, sorun gidermek, güncellemek ve tamir etmek için Radmin’i kulanın. Bu telefonda ne yapmaları gerektiğini açıklamaya uğraşmaktan çok daha etkili bir yoldur. Radmin ile ister kapı komşunuz olsun ister başka bir şehirde yaşasın arkadaşınızın bilgisayarındaki yeni bir oyunu da deneyebilirsiniz.

Nasıl çalışır
Uzaktaki bir bilgisayarda çalışmaya başlamak için kolayca Radmin Server’i bu uzaktaki bilgisayara kurun (örneğin ev yada iş bilgisayarınıza) ve Radmin Viewer’i de uzaktaki bilgisayara erişmek için kullanacağınız lokal bilgisayara kurun. Her iki bilgisayarın da İnternete bağlanması ya da aynı Yerel Ağa (LAN) bağlanması gereklidir. Daha fazla...