TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / Evden Bilgisayarla Çalışma

Evden Bilgisayarlı Çalışma

Evden bilgisayarlı çalışma (yada uzaktan çalışma) işyeri dışındaki çalışanların aileleri ve/veya daha geniş bir özgürlükle daha fazla zaman geçirmenin avantajını yaşadıkları ve işverenlerin düşük işletme maliyetleri ve daha geniş bir esneklikten yararlandıkları popüler bir istihdam biçimidir. Geniş bantlı internet erişiminin artan kullanılırlığı ve yeni uzaktan erişim teknolojileri sayesinde evden bilgisayarlı çalışanlar uzaktaki evlerinden en az işyerindeki kadar (ve genellikle daha verimli) iyi çalışabilmektedirler. Evden bilgisayarlı çalışma sizin yada personeliniz için uygun bir seçenek olabilir.

Çözüm Radmin Yazılımıdır

Radmin yaşadıkları herhangi bir yerden ev bilgisayarları ile uzaktan çalışan evden bilgisayarlı çalışanlara sahip şirketler tarafından kullanılabilir. Zorlu programlar ve görevlerle uğraşsalar bile ev bilgisayarları düşük donanım özelliklerine sahip olabilirler çünkü tüm yazılımlar ve veriler çok daha güçlü işyeri bilgisayarlarında saklanır. Radmin şirketinizde evden bilgisayarlı çalışmayı organize etmek için ideal güvenli uzaktan kontrol yazılımıdır.

Radmin ile evden bilgisayarlı çalışanlarınız:

  • Herhangi bir yerden gecikmeler olmaksızın ve gerçek zamanlı olarak uzaktan ofis bilgisayarları üzerinde çalışabilirler.
  • Yerleşik güvenli yazılı ve sesli sohbet özelliğini kullanarak diğer çalışanlar ile iletişim kurabilirler.
  • Güvenli bir biçimde dosya paylaşabilir ve belgelerin en son güncellemelerini elde edebilirler.
  • Çevrim içi konferans ve webinerler organize edebilirler.

Radmin’i kimler kullanıyor?

Güvenli yüksek hızlı bağlantı isteyen profesyoneller. Gecikme yok!
Radmin herhangi bir fiyatla piyasada mevcut olan en hızlı uzaktan kontrol sistemidir. Eşsiz algoritmalar ve Radmin teknolojisi çok dar bir bant genişliğinde bile rahatça çalışmanızı sağlar.

İşletme maliyetlerini düşürmek isteyen hesaplı kişiler.
Personel için büyük bir ofis kiralamaya gerek yoktur. Mobilya, monitör, klavye yada fare gerekmez – yalnızca evden çalışan kişinin bilgisayarı ve bir internet bağlantısı için tek bir oda yeterlidir. Radmin’in uygun fiyatı onu kendisine ait bir sınıfa yerleştirir. Radmin yalnızca gerçek görevi için kritik fonksiyonelliği içerecek şekilde tasarlanmıştır – yaptığımız tasarrufları müşterilerimize yansıtabilmemizin nedeni budur. Radmin ürünleri için sadece ömür boyu lisans tipi söz konusudur - süre kısıtlamalı lisanslar verilen diğer birçok ürünün aksine – müşteri Radmin’e sonsuza dek sahip olur. Buna ek olarak, yalnızca Radmin Server lisanslıdır. Radmin Viewer ücretsizdir, böylece evden bilgisayarla çalışanların yalnızca Radmin Viewer’i kurmaları gerekir, sonra işyeri bilgisayarlarına uzaktan erişebilirler.

Güçlü güvenlik talep eden güvenlik uzmanları!
Uzaktaki bir bilgisayara erişim gibi bir görevi gerçekleştirirken güvenliğin son derece önemli olduğu açıktır. Radmin ürünleri piyasada mevcut olan en sıkı güvenlik sistemini kullanmaktadır. Güçlü şifreleme - 2048 bit şifre boyutuna kadar, NTLMv2 ve IP-filtreleme kullandığınız bağlantı ne olursa olsun işlemlerinizi güvence altına alır. İletilen tüm veriler, ekran görüntüleri, fare hareketleri, tuş sinyalleri ve audio stream de dahil, şifrelenir ve engellenemezler. Radmin evden bilgisayarlı çalışma için tamamen güvenli bir uzaktan kontrol yazılımıdır. Güvenlik hakkında daha fazla

Kullanımı kolay çözümler talep eden çalışanlar.
Radmin üst seviyede kullanıcı-dostudur. Onunla çalışmayı zorlaştıracak, öğrenilmesi karmaşık ya da performansını yavaşlatacak hiçbir yararsız “katma değerli” özelliğe sahip değildir. Kullanıcılarımızın çoğu Radmin’in en büyük avantajının basitliği olduğunu kabul etmektedir.

Düşük sistem gereksinimlerinde ısrarcı olan IT uzmanları.
Radmin hiçbir özel donanım gerektirmez. Eğer bilgisayarınızın işletim sistemi Windows ise, Radmin bilgisayarınızda çalışacaktır, bu kadar basittir.