TELEFON: +90(212 939 38 00)

E-MAİL: info@17.com.tr

destek / Eğitim

Eğitim Kurumları için Çözümler

Modern IT teknolojileri hayatlarımızı hızla değiştirmektedir. Sınıflar artık gelişmiş eğitim amaçlı yazılımlar kullanan ağ bağlantılı bilgisayarlar ile donatılmıştır. Öğretmenler dünyanın herhangi bir yerinde oturup evlerinden çıkmaları gerekmeksizin derslerine girebilen öğrencileri ile etkin biçimde iletişim kurmaya devam edebilirler. Tüm bu imkanlar Famatech’in ürettiği modern uzaktan kontrol yazılımı sayesinde mümkündür.

Radmin yazılı ile şunları yapabilirsiniz:

 • Dünyanın herhangi bir yerinden internet bağlantısı olan tüm öğrencilere her türlü ekranı gerçek zamanlı gösterebilirsiniz.
 • Onların kendi bilgisayarlarını terk etmelerine gerek kalmadan öğrencilerinizi doğrudan kendi bilgisayarınızdan denetleyebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.
 • Herbir öğrenciyi çok daha iyi kontro edebilirsiniz.
 • Öğrencilerinize uygulamalı deneyim yaşatabilirsiniz.
 • Çok çeşitli seçeneklerde sesli konferanslar, dersler, tartışmalar yapabilirsiniz.
 • Diğer uzaktan yönetim araçları ile ihtiyaç duyulan ekstra donanımlara pahalı yatırımlar yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Nasıl çalışır
Öğretmen uzaktaki bir bilgisayara bağlanıp çalışırken fare hareketleri bu uzaktaki bilgisayarın kullanıcısı tarafından izlenebilir. Son derece kullanıcı dostu olduğundan Radmin nasıl kullanılır birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz.

Öğretmenler neden Radmin eğitim amaçlı yazılımlarını tercih ediyorlar?

 • Radmin yazılımı öğretmenler tarafından ayrı ayrı öğrencilerle yada tüm sınıfla birlikte çalışmak amacıyla kullanılıyor, bu nedenle her öğrenciye aynı uygulamalı deneyim elde etme şansı veriliyor.
 • Radmin programları son derece kullanıcı dostudur, hiçbir özel eğitim gerektirmezler ve bilgisayar tabanlı öğretim konusunda heyecan verici birçok yeni imkan sunarlar.
 • Radmin eğitim amaçlı yazılımı örnekler sunulurken yada bir şeyin nasıl yapıldığı gösterilirken son derece yararlıdır.
 • Öğrencilerin tümü uzak noktalarda bulunduğundan öğretmeni dinleme açısından hiçbir sorun yaşanmaz.
 • Famatech okullara, üniversitelere, hastanelere, hayır kuruluşlarına ve çevreci kuruluşlara %33 indirim uygulamaktadır.

Eğitim dünyasından müşterilerimiz arasında University of Calgary, University of Illinois, Purdue University Calumet, Clark County School District, Silver State Schools Credit Union ve birçok başka saygı değer eğitim kurumu bulunmaktadır.

Kurumsal eğitim için çözüm

Radmin kurumsal eğitim ve seminerler açısından da harika bir araçtır. Mevcut eğitim malzemelerinizi kolaylıkla güncelleyebileceğiniz gibi kuruluşunuzdaki herkesi hiçbirinin masalarından kalkmasına gerek kalmadan canlı, öğretmen gözetimindeki derslere katılmaya davet edebilirsiniz. Radmin yazılımı kullanan öğrenciler nerede yaşadıkları yada çalıştıkları farketmeksizin, öğretmenleri ve sınıf arkadaşları ile karşılıklı etkileşim kurabilirler, sorular sorabilirler, yazılı sınavlara girebilirler ve yeni becerileri çevrim içi uygulayabilirler.
Adım-adım rehberlik ile acemi kullanıcılar bile öğrendiklerini mesleklerinde derhal üretken kullanıma sokabilirler.